חמישה טיפים לחיסכון בדלק


איכות הסביבה, מצב חשבון הבנק… יש לפחות שתי סיבות טובות לחסוך בדלק, ואנחנו מצאנו לפחות חמישה טיפים שיעזרו לכם לצמצם במקצת את ההוצאות בסעיף הזה, או לפחות למתן את העלייה בו על רקע הזינוק העולמי במחירי הדלק.

טיפ ראשון לחיסכון בדלק: לפנות את תא המטען

בלי לבדוק: כמה פריטים מיותרים יש בתא המטען שלכם? עד כמה באמת חשוב לכם לקחת אותם אתכם לכל נסיעה? הפחתת משקל יכולה לחסוך לא מעט בצריכת הדלק, ומספרים לנו שהמראה של תא מטען נקי ומסודר הוא בונוס נוסף.

טיפ שני לחיסכון בדלק: לחץ אוויר תקין בצמיגים

לחץ תקין בצמיגים הוא לא רק חיסכון בדלק, הוא גם אחיזת כביש טובה יותר, בלימה יעילה יותר, ורמת בטיחות גבוהה יותר. כלומר, חשוב לכם לוודא את לחץ האוויר בגלל הבטיחות – והחיסכון בצריכת הדלק הוא רק הבונוס.
כדי למצוא את לחץ האוויר המומלץ עבורכם, ניתן לעיין בספר הרכב, באתר או לפנות אלינו.

טיפ שלישי לחיסכון בדלק: נהיגה במהירות קבועה

האצה, האטה ושוב האצה הם מתכון לבזבוז מיותר של דלק. לנהיגה חסכונית יותר כדאי להישאר במהירות קבועה, פחות או יותר – ובמהירות שהיא סביב 90 קמ"ש. זה חסכוני משמעותית.

טיפ רביעי לחיסכון בדלק: שגרת טיפולים

כשהמערכות כולן מתוחזקות היטב, הרכב עובד בצורה יעילה יותר וחסכונית יותר. ככה פשוט. לכן, הקפדה על שגרת הטיפולים – על פי המלצות היצרן – היא גם שמירה על ערכו של הרכב, וגם חיסכון בהוצאות הדלק.
שגרת הטיפולים המומלצת לרכב שלהם מפורטת בספר הרכב, באתר היצרן – וכמובן שניתן לפנות אלינו ולקבל את המידע המלא.

טיפ חמישי לחיסכון בדלק: רכב חשמלי, רכב היברידי

חסכון בדלק הוא רק אחת התועלות ברכב חשמלי או היברידי (משולב – בנזין וחשמל). רכב כזה מפחית משמעותית את הפגיעה בסביבה, מצמצם את צריכת הדלק ומנצל את האנרגיה בצורה טובה יותר, וגם חווית הנסיעה בו היא שקטה ונעימה.
המעבר לרכב היברידי או לרכב חשמלי הוא מהלך שמושפע משיקולים רבים, אבל הוא גם יכול לחסוך סכומים משמעותיים בהתנהלות השוטפת, הודות לחסכון הרב בדלק.

נסיעה בטוחה, חסכונית ונעימה!


מרכזי שירות חדישים | כל דגמי מיצובישי ויונדאי

טיפול תקופתי, העברת טסט, פחחות, תיקון תקלות, חשמלאות ודיאגנוסטיקה

אולמות תצוגה ענקיים | כל רכבי יונדאי ומיצובישי

בירושלים: יונדאי ובמודיעין: יונדאי ומיצובישי

ירושלים

האומן 19
תלפיות

מודיעין

המכונאי 17
ישפרו

ירושלים

מודיעין

ירושלים

מודיעין