אולם התצוגה

אולם התצוגה המפואר של אוטוויק מציע למכירה את מגוון רכבי יונדאי המיובאים לישראל. צוות המכירות המקצועי של אוטוויק ישמח לסייע בבחירת הדגם המתאים לך ואפשרויות המימון המשתלמות ביותר

כל דגמי יונדאי מחכים לך לנסיעת מבחן

אולם התצוגה של אוטוויק בירושלים הוא מאולמות התצוגה הוותיקים ביותר בישראל -הוקם בשנת 1988. האולם ממוקם לנוחותכם, ברחוב האומן 19 באיזור התעשיה תלפיות. עם גישה נוחה מכל העיר דרך כביש בגין ועם חנייה מרווחת על גג המבנה. לאחר שנבין את הצרכים, הרצונות ואפשרויות שלך, נוכל לצאת לנסיעת מבחן בדגם שיתאים לך ביותר.

אולם תצוגה ענק - כל רכבי יונדאי

מעוניין לחוות את הנהיגה בדור החדש של רכבי יונדאי?

אמון הציבור

שירות הוגן שזוכה לתו אמון הציבור

מקום ראשון ברשת

בפעם השניה ברציפות

תנאי תשלום נוחים

מגוון אפשרויות מימון

נציגי המכירות שלנו

קשובים לצרכים שלך ובקיאים בפרטים הקטנים של מפרטי הרכב ותכניות המימון

אליאב350
"אני מאמין שכדי לתת את חווית השירות הטובה ביותר ללקוח, לא מספיק להכיר היטב את המפרט של כל דגמי רכבי יונדאי, את אפשרויות האבזור ואת הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום בארץ ובעולם, אלא בעיקר, צריך להכיר את הלקוח, את הצרכים שלו ושל המשפחה שלו, ואת מה שחשוב לו ברכב שהוא מחפש".
אליאב מועלם
מנהל אולם התצוגה
אלפרד350
"התפקיד שלי הוא לנסות לחבר בין הלקוחה או הלקוח לבין החלום שלהם, מתוך הבנה של הצרכים והאפשרויות. לשמחתי, הלקוחות שלנו ממשיכים לשמור על קשר – כשהם באים לטיפול התקופתי במוסך, וכעבור שנתיים-שלוש כשהם באים לשמוע על הדגמים החדשים שיצאו".
אלפרד בנד
נציג מכירות
דניאל350
"מבחינתי, מכירה טובה לא נמדדת במחיר ששולם. מכירה טובה היא כזו שהלקוח חושב שהיא טובה, שהוא מגיע לטיפול וחשוב לו לעלות לאולם המכירה ולהודות לי על עצה טובה בבחירת הגימור או במסלול המימון. אז אני יודע שעשיתי עבודה טובה – כשהרכב מתאים ללקוח".
דניאל נגר
נציג מכירות

ירושלים

האומן 19
תלפיות

מודיעין

המכונאי 17
ישפרו

ירושלים

מודיעין

ירושלים

מודיעין