סופר מיני, טוב לירושלמים?


מכוניות הסופר-מיני מטפסות גבוה בטבלת המכירות, ואנו פוגשים יותר ויותר מהן ברמזורים, בכבישים ובחניונים. האם גם לכם מתאימה מכונית סופר-מיני? ענו על השאלות הבאות

חמש שאלות שיעזרו לכם להחליט אם רכב סופר-מיני מתאים לכם
מכוניות הסופר-מיני מטפסות גבוה בטבלת המכירות, ואנו פוגשים יותר ויותר מהן ברמזורים, בכבישים ובחניונים. האם גם לכם מתאימה מכונית סופר-מיני? ענו על השאלות הבאות: 

1 – רוצים לשלם פחות על היונדאי החדשה שלכם?

המחיר, המחיר, המחיר – מחירי המכוניות בקטגוריית הסופר-מיני בהחלט מצדיקים את השם של הקטגוריה, והם נמוכים משמעותית – עשרות אלפי שקלים פחות ממחירה של מכונית משפחתית. ביקור באולם התצוגה של אוטוויק יונדאי ירושלים ורכישת יונדאי i10 חדשה  יסתכמו בהוצאה של החל מ-62,000 ₪, לעומת ביקור זהה באולם המכירה של אוטוויק יונדאי ירושלים שיסתיים ברכישת ה-i30 הפופולרית, שמחירה החל מ- 102,000  ₪. 

2 – האם מרבית הנסיעות שלכם קצרות? // האם היונדאי שלכם כמעט לא יוצאת מירושלים?

ירושלים היא עיר גדולה, אבל בסופו של דבר, המרחקים שרובנו נוסעים הם קטנים. רבים מלקוחותינו – בעלי יונדאי בירושלים – מדווחים כי עיקר הנסיעות הן קצרות למקום העבודה בירושלים, לחברים בשכונה, לבית הספר, לחוגים, לחברים של הילדים או לקניון. ובשביל נסיעות כאלה, בהחלט אפשר להסתפק במכונית סופר-מיני.   

3 –  מספר הנוסעים ביונדאי שלכם הוא, לרוב, לא יותר מאחד או שניים?

מבט קצר לצדדים, בכל רמזור בירושלים, יחשוף את האמת הכואבת: לא משנה כמה משפחתית או גדולה המכונית, לרוב תמצאו בה נהג, או נהגת, ובמקרה ממש טוב – נוסע אחד במושב שלצד הנהג. אם מרבית הנסיעות שלכם הן נסיעות 'סולו', כנראה שמושב אחורי מרווח שמאכלס בניחותא שלושה מתאבקי סומו ומסיע אותם בנוחות לאילת – הוא מעט מיותר בשבילכם.

4 –  האם חשוב לכם לחסוך בדלק (ובהוצאות)?

אם התשובה לשאלה הזו היא חיובית, הנה לכם עוד סיבה טובה לשקול לעבור לרכב סופר מיני. יונדאי i10 לדוגמה מתהדרת ב-22 קילומטרים לליטר. גם אם נפחית מעט את הנתון הזה (בכל זאת, בירושלים יש עליות, המיזוג עובד שעות נוספות) – עדיין נגיע לחסכון משמעותי בדלק – ובזיהום שהוא מייצר. חשבון הבנק יודה לכם, וגם תוכלו לשאוף אוויר הרים צלול כיין. 

5 – שונאים לחפש חניה? 

נכון, כבר יש רכבת קלה בירושלים, אבל זה עוד לא אומר שנפתרו בעיות החניה בעיר הנצח. רכב סופר-מיני הוא חסכון לא רק בדלק ובכסף, אלא גם בזמן (ששווה עוד כסף, ובעצבים, ששווים בריאות!). חיפוש חניה בירושלים עם יונדאי i10 קטנה וערמומית הוא חוויה הרבה פחות מתסכלת, והרבה יותר קצרה. 

אם עניתם בחיוב על 3 שאלות או יותר, אתם בהחלט מוזמנים לנהיגת מבחן ביונדאי i10 חדשה אצלנו, באולם המכירות של יונדאי ירושלים, באוטוויק. 

ועוד שלושה דברים על יונדאי i10:

  • היא מאובזרת בנדיבות, באופן מפנק יותר מאשר חברותיה לקטגוריית הסופר-מיני;
  • היא מצויידת בחיישני רוורס, ומאפשרת נסיעה מרווחת ל-4 מבוגרים.
  • היא בטוחה במיוחד, בזכות 4 כריות אוויר. 

העיצוב שלה אטרקטיבי, ותואם את הקו העדכני של כל סדרת i של יונדאי. 

לתיאום נהיגת מבחן >>
 


ירושלים

האומן 19
תלפיות

מודיעין

המכונאי 17
ישפרו

ירושלים

מודיעין

ירושלים

מודיעין