אוטוויק עד אליך: חוסכים לך זמן בדרך למוסך


לאחרונה ראיינו אתכם, כמה עשרות לקוחות שהגיעו למוסך, ושאלנו אתכם אילו שירותים נוספים הייתם מעוניינים לקבל. הצגנו בפניכם שירותים שונים ובדקנו אם אתם מכירים אותם ואם תהיו מעוניינים להשתמש בהם. הסתבר לנו שרבים מבין לקוחותינו אינם מכירים את כל השירותים המיוחדים שלנו – השירותים הנוספים שמעבר להחלפת השמן, תיקון התקלה ואיתור המקור לרשרוש המוזר ששמעתם בזמן הנסיעה.

260

אז הנה לפניכם אחד השירותים שאתם זיכיתם במירב ההתעניינות – שירות 'אוטוויק עד אליך'. 

שירות 'אוטוויק עד אליך' הוא שירות שזוכה להתעניינות רבה – וזה לא פלא: כאשר סדר היום של מרבית הלקוחות שלנו מתפתל בלוח הזמנים הדחוק שבין העבודה לבית ולמחויבויות האחרות, ולהורים שבינינו קיים גם לוח זמנים קשיח של הילדים – חוגים, מפגשי חברים וכמובן שגם בית הספר.

וכאשר השגרה צפופה כל כך, בכלל לא ברור איך אפשר להספיק גם לדאוג שהמכונית תגיע לטיפול התקופתי בזמן. את הטיפול הזה אי אפשר לעשות בבית, אבל השירות החדש "אוטוויק עד אליך" מאפשר למכונית להגיע למרכז השירות בלי לפגוע בתכניות ובלוח הזמנים של הנהג – שלך:

נציג אוטוויק מגיע לאסוף את המכונית מהבית או מהמשרד, המכונית מקבלת את הטיפול המקצועי של הצוות שלנו – ומוחזרת עד אליך. 

לצד השירות החדש מוצע גם שירות נוסף – ביצוע המבחן השנתי (טסט). לאלה מאיתנו שמשתדלים להימנע מבזבוז הזמן והאנרגיה הכרוך בכך, מדובר בבשורה של ממש. 
"לא פעם שמענו לקוחות שלנו אומרים בחצי חיוך, אולי תחזירו לי את הרכב כשתסיימו?" מספר אבי ברנט, מנהל השירות של אוטוויק. "בעצם, הרעיון הגיע מהלקוחות, ואנחנו יישמנו אותו".

את קבלת השירות ניתן לתאם בטלפון או במייל, והוא כרוך בתשלום.

להזמנת השירות >>
 


ירושלים

האומן 19
תלפיות

מודיעין

המכונאי 17
ישפרו

ירושלים

מודיעין

ירושלים

מודיעין