האם סופר מיני הוא הרכב בשבילך?


מכוניות הסופר-מיני מטפסות גבוה בטבלת המכירות, ואנו פוגשים יותר ויותר מהן ברמזורים, בכבישים ובחניונים. האם גם לכם מתאימה מכונית סופר-מיני? ענו על השאלות הבאות

חמש שאלות שיעזרו לכם להחליט אם רכב סופר-מיני מתאים לכם

1 – רוצים לשלם פחות על היונדאי החדשה שלכם?

המחיר, המחיר, המחיר – מחירי המכוניות בקטגוריית הסופר-מיני בהחלט מצדיקים את השם של הקטגוריה, והם נמוכים משמעותית – עשרות אלפי שקלים פחות ממחירה של מכונית משפחתית.

2 – האם מרבית הנסיעות שלכם קצרות? 

ירושלים היא עיר גדולה, אבל בסופו של דבר, המרחקים שרובנו נוסעים הם קטנים. רבים מלקוחותינו – בעלי יונדאי בירושלים – מדווחים כי עיקר הנסיעות הן קצרות למקום העבודה בירושלים, לחברים בשכונה, לבית הספר, לחוגים, לחברים של הילדים או לקניון. ובשביל נסיעות כאלה, בהחלט אפשר להסתפק במכונית סופר-מיני.

3 –  מספר הנוסעים ביונדאי שלכם הוא, לרוב, לא יותר מאחד או שניים?

מבט קצר לצדדים, בכל רמזור בירושלים, יחשוף את האמת הכואבת: לא משנה כמה משפחתית או גדולה המכונית, לרוב תמצאו בה נהג, או נהגת, ובמקרה ממש טוב – נוסע אחד במושב שלצד הנהג. אם מרבית הנסיעות שלכם הן נסיעות 'סולו', כנראה שמושב אחורי מרווח שמאכלס בניחותא שלושה מתאבקי סומו ומסיע אותם בנוחות לאילת – הוא מעט מיותר בשבילכם.

4 –  האם חשוב לכם לחסוך בדלק (ובהוצאות)?

אם התשובה לשאלה הזו היא חיובית, הנה לכם עוד סיבה טובה לשקול לעבור לרכב סופר מיני. יונדאי i10 ויונדאי i20 נוסעות כ-22 קילומטרים לכל ליטר דלק. גם אם נפחית מעט את הנתון הזה (בכל זאת, מזגן, פקקים…) – עדיין נגיע לחסכון משמעותי בדלק – ובזיהום שהוא מייצר. חשבון הבנק יודה לכם, וגם תוכלו לשאוף אוויר הרים צלול כיין.

5 – שונאים לחפש חניה? 

כמו שזה נראה – בעיות החניה לא צועדות לקראת פתרון, ורכב סופר-מיני הוא חסכון לא רק בדלק ובכסף, אלא גם בזמן (ששווה עוד כסף, ובעצבים, ששווים בריאות!). חיפוש חניה בעיר עם מכונית קטנה וערמומית הוא חוויה הרבה פחות מתסכלת, והרבה יותר קצרה.

אם עניתם בחיוב על 3 שאלות או יותר, אתם בהחלט מוזמנים לנהיגת מבחן ביונדאי i20  חדשה אצלנו, באולם המכירות של אוטוויק יונדאי.

ועוד ארבעה דברים על יונדאי i20:

  • היא מאובזרת בנדיבות, כולל במערכות בטיחות מתקדמות: ניטור מרחק מלפנים, 6 כריות אוויר, מצלמת רוורס, בקרת סטייה מנתיב ועוד (בהתאם לרמת הגימור);
  • דגם intense מזהה גם רוכבי אופניים ואופנועים ומזהה הולכי רגל!
  • היא נמכרת במגוון של 7 צבעים – מהם 5 צבעים בגימור מטאלי
  • היא מצויידת במערכת לבקרת ערנות הנהג.

לתיאום נהיגת מבחן >>


מרכזי שירות חדישים | כל דגמי מיצובישי ויונדאי

טיפול תקופתי, העברת טסט, פחחות, תיקון תקלות, חשמלאות ודיאגנוסטיקה

אולמות תצוגה ענקיים | כל רכבי יונדאי ומיצובישי

בירושלים: יונדאי ובמודיעין: יונדאי ומיצובישי

ירושלים

האומן 19
תלפיות

מודיעין

המכונאי 17
ישפרו

ירושלים

מודיעין

ירושלים

מודיעין