למה לבחור בנו?

מכונאים מוסמכים

צוות וותיק ומקצועי בכל מחלקות השירות הצוות המקצועי של אוטוויק נדרש לעמוד בסטנדרטים המחמירים של יונדאי ומיצובישי העולמיות, לעבור השתלמויות תקופתיות, להיות מעודכן בכל החידושים האחרונים של הדגמים החדשים – ולשמור על הידע שנדרש כדי לטפל בדגמים הוותיקים. התואר המסורתי "מוסכניק" אמנם עדיין בשימוש, אבל למעשה - עובדי המוסך מחזיקים במקצועות שונים, הדורשים לימוד מעמיק והתמחות ארוכת שנים. צוות הדיאגנוסטיקה מאבחן את התקלה ויודע לזהות מה המקור של כל חריקה; מכונאי הרכב מטפלים במנוע על כל חלקיו, ולצדם עובדים חשמלאי הרכב, צוות הפחחים, מומחי מיזוג אוויר וכמובן יועצי השירות.

וותק וניסיון

מעל ל-30 שנות ניסיון מאז 1988 בשנת 1988 הוקם מרכז השירות והמכירות 'אוטוויק' באזור התעשיה תלפיות בירושלים. המבנה ברחוב האומן 19 כולל מרכז שירות לרכבי מיצובישי ויונדאי ואולם תצוגה מפואר לדגמי יונדאי. כעבור 26 שנים פתחנו סניף נוסף במודיעין, ברחוב המכונאי 17. הסניף כולל מרכז שירות לרכבי מיצובישי ויונדאי וכן שני אולמות תצוגה – האחד לדגמי מיצובישי והשני לדגמי יונדאי. בשני הסניפים שלנו אנו מעמידים לרשותכם את הניסיון הרב שצברנו בטיפול בדגמי יונדאי ומיצובישי, ומעניקים שירותים של איסוף הרכב והחזרתו, העברת טסט ועוד – לנוחות הלקוחות.

טופ סרוויס

שירות מורחב הכולל איסוף והחזרת הרכב מביתך. טופ סרוויס – חבילת האחריות המורחבת של אוטוויק, מאפשרת לך להמשיך להרגיש כמו מלך – במשך שלוש שנים תמימות. החבילה כוללת: כל הטיפולים התקופתיים (אחת לשנה לפחות), בדיקת חורף בכל שנה, ובדיקה לקראת מבחן שנתי. כל הנוחות – איסוף הרכב מהבית למרכז השירות והחזרתו, ללא תשלום, רחיצה חיצונית בכל טיפול, מילוי נוזל שטיפה לשמשות. כל ההנחות – 12% הנחה על חלפים ועל עבודה, בכל טיפול שאינו כלול בשירות טופ סרוויס

תנאי תשלום

פריסת תשלומים נוחה והסדרי ביטוח. לנוחותכם, נוכל לפרוס את התשלומים עבור הטיפול או התיקון שביצענו. בנוסף, כדי לחסוך בזמן ולאפשר לכם לאסוף את הרכב ביעילות ובמהירות בסיום הטיפול, ניתן לשלם בטלפון טרם הגעתכם וכשתגיעו – הרכב יחכה לכם ותוכלו לחזור לשגרת היום שלכם ללא כל עיכוב. החשבונית תישלח אליכם במייל והמפתחות יחכו לכם בדלפק. יועץ השירות יפרט, טלפונית, את פרטי הטיפול והתיקון, ותוכלו לקבל ממנו תשובה מפורטת לכל שאלה, ובמידת הצורך – לפרוס את התשלומים. במקרים של תיקון נזקי תאונה, יש לנו הסדרי תשלום מיוחדים, בהתאם לקבלת הפיצוי מחברת הביטוח.

אמון הציבור

שירות הוגן שזוכה לתו אמון הציבור. אוטוויק נמנית על העסקים הראשונים בענף הרכב שזכו לתו "אמון הציבור'. תו אמון הציבור מבטיח ללקוחות כי העסק פועל תוך שמירה על כללי אמון הציבור – אמת והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות במידע, שירות נאות ואחריות למוצר, כיבוד החוק, הגינות בעריכת חוזים ובקיומם, שמירה על הפרטיות. מידע נוסף ניתן לקבל באתר "אמון הציבור".

אחריות מורחבת

חלפים מקוריים עם אחריות לשנתיים. אצלנו באוטוויק מעדיפים חלפים מקוריים בלבד, מה שמאפשר לנו להעניק אחריות מלאה לאורך שנתיים, לכל חלק. ההקפדה על החלפים המקוריים של היצרן, ביחד עם העבודה המקצועית של צוות המכונאים שלנו, מבטיחה שהמנוע ימשיך לפעול בהרמוניה מלאה, תוך שמירה על בטיחות הנוסעים ועל ערך הרכב. בסיום הטיפול, החלפים הישנים יחכו לכם בשקית בתוך הרכב – כהוכחה לכך שאנו לא עושים בהם כל שימוש אחר. אנשי הצוות שלנו ישמחו לתת הסבר מפורט על תפקידו של כל חלק, ועל הסיכונים שעלולים להיווצר מתפקוד לקוי שלו.


ירושלים

האומן 19
תלפיות

מודיעין

המכונאי 17
ישפרו

ירושלים

מודיעין

ירושלים

מודיעין