אולם תצוגה ענק - כל רכבי מיצובישי

מעוניין לחוות את הנהיגה בדור החדש של רכבי מיצובישי?

אמון הציבור

שירות הוגן שזוכה לתו אמון הציבור

מקום ראשון ברשת

בפעם השניה ברציפות

תנאי תשלום נוחים

מגוון אפשרויות מימון

נציגי המכירות שלנו

קשובים לצרכים שלך ובקיאים בפרטים הקטנים של מפרטי הרכב ותכניות המימון

3
"במקומות בהם אני צריך להיות יצירתי ולשלב בין הצרכים, היכולות והאפשרויות של כל המעורבים, אלה המקומות בהם אני מרגיש שאני עושה שימוש בידע ובניסיון שלי". דולב, מנהל אולם התצוגה של מיצובישי, הוא מקצוען אמיתי גם בתחום הרכב וגם בתחום המימון. בזכות ההיכרות המעמיקה שלו עם מגוון האפשרויות, הוא ידע "לתפור" לכל לקוח את ההצעה האטרקטיבית ביותר.
דולב דמרי
מנהל אולם התצוגה, מיצובישי מודיעין
2
"האתגר שלי הוא להבין את הדברים שחשובים ללקוח ברכב שהוא מחפש – ולהתאים לו את הפתרון הטוב ביותר עבורו". הילה הגיעה אלינו עם שנים רבות של ניסיון במכירות בתחום האופנה. היא מאמינה שתחום הרכב של היום הוא חלק מעולם הלייפסטייל, אבל זה לא עוצר אותה מלהכיר את הפרטים הטכניים של כל דגם.
הילה שלומי
נציגת מכירות, מיצובישי מודיעין

מה אומרים הלקוחות שלנו

אלפי לקוחות מרוצים כבר מעל 30 שנה

"מעולם לא נתקלתי במוסך עם תודעת שירות כל כך עמוקה כמו בזו של ''אוטוויק'' ירושלים. הטיפול בכל הנוגע לרכב וכן היחס אלי היה למופת. אני חייב לציין במיוחד את סיגל ששון ועובד משה שלא חסכו מאמץ להשיב לכל פניותי באופן מיידי ובלי טרוניות (על אף ה''נידנודים'' שלי) וגרמו לי לחוש שאני (והרכב שלי) בידיים נאמנות".
שמוליק מ
מבשרת ציון
"השירות הוא מקצועי ויסודי ואנחנו מרוצים ממנו… ברצוננו לציין לטובה במיוחד את מנהל השירות אבי ברנט, שתמיד מסביר פנים, מוצא פתרון לכל בעיה ודואג לשביעות רצוננו המלאה… אנו מתגוררים בלוד, אך ממשיכים ונמשיך לטפל ברכבנו באוטוויק בעיקר בזכות אבי… נדיר למצוא רמת שירות כזו ולא נוותר עליה".
חיים ואלישבע ו'
לוד
"זו הפעם השלישית שאני רוכשת מ'אוטוויק' מכונית, ולאו דווקא בשל מיפרט הרכב או החסכון בדלק, אלא בשל יחסכם. המכונית בימינו היא כמעט חלק מהאדם הנוסע בה, ואי אפשר להסתדר בקצב המאה ה-21 בלעדיה. אתם מתרגמים עובדה זו ליחס אישי לרוכשי המכוניות אצלכם, וכמו-כן, אתם מסייעים באדיבות ומקצועיות כשנזקקים לטיפול".
רות ב'
מוצא עילית

ירושלים

האומן 19
תלפיות

מודיעין

המכונאי 17
ישפרו

ירושלים

מודיעין

ירושלים

מודיעין