אולם תצוגה ענק - כל רכבי היונדאי

מעוניין לחוות את הנהיגה בדור החדש של רכבי יונדאי?

אמון הציבור

שירות הוגן שזוכה לתו אמון הציבור

מקום ראשון ברשת

בפעם השניה ברציפות

תנאי תשלום נוחים

מגוון אפשרויות מימון

נציגי המכירות שלנו

קשובים לצרכים שלך ובקיאים בפרטים הקטנים של מפרטי הרכב ותכניות המימון

אליאב350
"אני מאמין שכדי לתת את חווית השירות הטובה ביותר ללקוח, לא מספיק להכיר היטב את המפרט של כל דגמי רכבי יונדאי, את אפשרויות האבזור ואת הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום בארץ ובעולם, אלא בעיקר, צריך להכיר את הלקוח, את הצרכים שלו ושל המשפחה שלו, ואת מה שחשוב לו ברכב שהוא מחפש".
אליאב מועלם
מנהל אולם התצוגה
אלפרד350
"התפקיד שלי הוא לנסות לחבר בין הלקוחה או הלקוח לבין החלום שלהם, מתוך הבנה של הצרכים והאפשרויות. לשמחתי, הלקוחות שלנו ממשיכים לשמור על קשר – כשהם באים לטיפול התקופתי במוסך, וכעבור שנתיים-שלוש כשהם באים לשמוע על הדגמים החדשים שיצאו".
אלפרד בנד
נציג מכירות
דניאל350
"מבחינתי, מכירה טובה לא נמדדת במחיר ששולם. מכירה טובה היא כזו שהלקוח חושב שהיא טובה, שהוא מגיע לטיפול וחשוב לו לעלות לאולם המכירה ולהודות לי על עצה טובה בבחירת הגימור או במסלול המימון. אז אני יודע שעשיתי עבודה טובה – כשהרכב מתאים ללקוח".
דניאל נגר
נציג מכירות

מה אומרים הלקוחות שלנו

אלפי לקוחות מרוצים כבר מעל 30 שנה

"מעולם לא נתקלתי במוסך עם תודעת שירות כל כך עמוקה כמו בזו של ''אוטוויק'' ירושלים. הטיפול בכל הנוגע לרכב וכן היחס אלי היה למופת. אני חייב לציין במיוחד את סיגל ששון ועובד משה שלא חסכו מאמץ להשיב לכל פניותי באופן מיידי ובלי טרוניות (על אף ה''נידנודים'' שלי) וגרמו לי לחוש שאני (והרכב שלי) בידיים נאמנות".
שמוליק מ
מבשרת ציון
"השירות הוא מקצועי ויסודי ואנחנו מרוצים ממנו… ברצוננו לציין לטובה במיוחד את מנהל השירות אבי ברנט, שתמיד מסביר פנים, מוצא פתרון לכל בעיה ודואג לשביעות רצוננו המלאה… אנו מתגוררים בלוד, אך ממשיכים ונמשיך לטפל ברכבנו באוטוויק בעיקר בזכות אבי… נדיר למצוא רמת שירות כזו ולא נוותר עליה".
חיים ואלישבע ו'
לוד
"זו הפעם השלישית שאני רוכשת מ'אוטוויק' מכונית, ולאו דווקא בשל מיפרט הרכב או החסכון בדלק, אלא בשל יחסכם. המכונית בימינו היא כמעט חלק מהאדם הנוסע בה, ואי אפשר להסתדר בקצב המאה ה-21 בלעדיה. אתם מתרגמים עובדה זו ליחס אישי לרוכשי המכוניות אצלכם, וכמו-כן, אתם מסייעים באדיבות ומקצועיות כשנזקקים לטיפול".
רות ב'
מוצא עילית

ירושלים

האומן 19
תלפיות

מודיעין

המכונאי 17
ישפרו

ירושלים

מודיעין

ירושלים

מודיעין