יונדאי סונטה הייבריד

בטיחות ללא פשרות


סונטה – מכונית המנהלים המצליחה של יונדאי מגיעה עכשיו בגרסה חדשה המשלבת מבחר חידושים טכנולוגיים, בטיחות ברמה עליונה ואיבזור מושקע, והכל במכונית היברידית וידידותית לסביבה – ולכיס.

העיצוב החיצוני מושפע מצללית ה'קופה' הספורטיבית, ומעניק לסונטה הייבריד החדשה מראה בולט – וגם יתרון בתאוצה וחסכון בדלק. פנים תא הנוסעים תוכנן לחווית נסיעה עלית – בין היתר, שימוש בחומרים איכותיים במיוחד וחימום מושבים בכל הרכב וטעינה אלחוטית למכשיר הנייד.

רף הבטיחות של סונטה הייבריד החדשה הוא חסר תקדים, וכולל צילום חי של "שטח מת", מערכת אקטיבית ליציאה בטוחה מהחנייה, מערכת המסייעת לשמור על נתיב הנסיעה, מערכת התרעה על עייפות הנהג, בקרת שיוט חכמה ובלימה אוטונומית בחירום.

העוצמה של יונדאי סונטה הייבריד מגיעה משני מנועים – מנוע בנזין מתקדם בנפח 2 ליטרים עם הזרקת דלק, ומנוע חשמלי שקט ורב עוצמה (38 Kw). הסונטה החדשה מזנקת מ-0 ל-100 קמ"ש ב-9.2 שניות, ומהירותה המירבית יכולה להגיע ל-192 קמ"ש. היא צורכת 5.3 ליטרים ל-100 ק"מ בנהגה עירונית, ורק 4.6 ליטרים ל-100 ק"מ בנהיגה בינעירונית. הודות לאיכות הטכנולוגית הגבוהה מאפשרת לנו להעניק חמש שנות אחריות על הרכב ושבע שנו אחריות על המערכת ההיברידית מבטיחות ראש שקט לאורך שנים רבות.


אולם תצוגה ענק - כל רכבי מיצובישי

ספייסטאר החדשה, ASX, אאוטלנדר, אקליפס קרוס וכל יתר דגמי מיצובישי

אמון הציבור

שירות הוגן שזוכה לתו אמון הציבור

טופ סרוויס

שירות מורחב הכולל איסוף והחזרת הרכב מביתך

מכונאים מוסמכים

צוות וותיק ומקצועי בכל מחלקות השירות

וותק וניסיון

מעל ל-30 שנות ניסיון מאז - 1988

תנאי התשלום

מעל ל-30 שנות ניסיוןפריסת תשלומיםנוחה והסדרי ביטוח

אחריות מורחבת

חלפים מקוריים עם אחריות לשנתיים

ירושלים

האומן 19
תלפיות

מודיעין

המכונאי 17
ישפרו

ירושלים

מודיעין

ירושלים

מודיעין