אולמות התצוגה שלנו - יונדאי ירושלים | יונדאי מודיעין

אולמות התצוגה המפוארים של אוטוויק בירושלים ובמודיעין מציעים למכירה את מגוון רכבי יונדאי המיובאים לישראל. צוות המכירות המקצועי של אוטוויק ישמח לסייע בבחירת הדגם המתאים לך ואפשרויות המימון המשתלמות ביותר

כל דגמי יונדאי מחכים לך לנסיעת מבחן

אולם התצוגה אוטוויק ירושלים הוא מאולמות התצוגה הוותיקים ביותר בישראל - הוקם בשנת 1988. האולם ממוקם לנוחותכם, ברחוב האומן 19 באיזור התעשיה תלפיות. עם גישה נוחה מכל העיר דרך כביש בגין ועם חנייה מרווחת על גג המבנה. אולם התצוגה החדיש אוטוויק מודיעין ממוקם ברחוב המכונאי 17 במתחם ישפרו, מודיעין. לאחר שנבין את הצרכים, הרצונות ואפשרויות שלך, נוכל לצאת לנסיעת מבחן בדגם שיתאים לך ביותר.

אולם תצוגה ענק - כל רכבי יונדאי

מעוניין לחוות את הנהיגה בדור החדש של רכבי יונדאי?

אמון הציבור

שירות הוגן שזוכה לתו אמון הציבור

מקום ראשון ברשת

בפעם השניה ברציפות

תנאי תשלום נוחים

מגוון אפשרויות מימון

נציגי המכירות שלנו

קשובים לצרכים שלך ובקיאים בפרטים הקטנים של מפרטי הרכב ותכניות המימון

אליאב350
"כדי לתת את חווית השירות הטובה ביותר ללקוח, לא מספיק להכיר היטב את המפרט של כל דגמי רכבי יונדאי, את אפשרויות האבזור ואת הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום בארץ ובעולם, אלא בעיקר, צריך להכיר את הלקוח, את הצרכים שלו ושל משפחתו, ואת מה שחשוב לו ברכב שהוא מחפש".
אליאב מועלם
מנהל אולם התצוגה יונדאי ירושלים
אלפרד350
"התפקיד שלי הוא לנסות לחבר בין הלקוחה או הלקוח לבין החלום שלהם, מתוך הבנה של הצרכים והאפשרויות. לשמחתי, הלקוחות שלנו ממשיכים לשמור על קשר – כשהם באים לטיפול התקופתי במוסך, וכעבור שנתיים-שלוש כשהם באים לשמוע על הדגמים החדשים שיצאו".
אלפרד בנד
נציג מכירות, יונדאי ירושלים
דניאל350
"מבחינתי, מכירה טובה לא נמדדת במחיר ששולם. מכירה טובה היא כזו שהלקוח חושב שהיא טובה, שהוא מגיע לטיפול וחשוב לו לעלות לאולם המכירה ולהודות לי על עצה טובה בבחירת הגימור או במסלול המימון. אז אני יודע שעשיתי עבודה טובה – כשהרכב מתאים ללקוח".
דניאל נגר
נציג מכירות, יונדאי ירושלים
2
"הימים השמחים שלי בכל חודש הם "ימי מסירות", הימים בהם לקוחות מגיעים לקבל את הרכב החדש. לראות את החיוך על הפנים של הלקוח ולאחל לו שייסע בשמחה ובבטיחות". גיא מנהל את אולם התצוגה של יונדאי מאז 2016. הוא מכיר כל דגם על כל הפרטים, שוחה בהצעות המימון ויודע לספר על כל האיבזורים והחידושים שתוכלו לחשוב עליהם.
גיא הררי
מנהל אולם התצוגה, יונדאי מודיעין
5
"המבחר הרחב והמגוון של יונדאי מאפשר לי להציע לכל לקוח שנכנס לאולם את הדגם שמתאים בדיוק למה שהוא צריך, רוצה ויכול". דוד עזרא הצטרף לצוות המכירות של יונדאי מודיעין בשנת 2017, והוא מגיע אלינו בכל יום מחולון. לפני כניסתו לתחום הרכב עבד במכירות בתחום האופטיקה, ואולי בזכות הניסיון הזה הוא רואה כל פרט!
דוד עזרא
נציג מכירות, יונדאי מודיעין

ירושלים

האומן 19
תלפיות

מודיעין

המכונאי 17
ישפרו

ירושלים

מודיעין

ירושלים

מודיעין